Tepelná čerpadla máme skladem! Neváhejte a kontaktujete nás...

Tepelná čerpadla

Vytápění je složitý proces a informace z internetu o návrhu tepelného čerpadla, mohou být někdy velmi zavádějící. Důvodem může být snaha navrhnout univerzální řešení a informace zobecňovat. Neexistuje však univerzální řešení, každá topná soustava a každý dům mají specifické podmínky, ze kterých je nutno při návrhu tepelného čerpadla vycházet.

Nemusíte však ztrácet čas studiem obecných rad z internetu.

Navrhneme Vám tepelné čerpadlo přesně pro Váš dům, podle jeho skutečných potřeb a Vašich požadavků a přání. Když nám svůj záměr svěříte, vyřešíme vaše problémy s vytápěním, jak nejlépe to půjde.

Kontaktujte nás, domluvte si schůzku s naším technikem...

Navrhneme tepelné čerpadlo vhodné pro Váš dům a předpokládané provozní podmínky. Velké úsilí věnujeme správnému zakomponování tepelného čerpadla do stávající topné soustavy. V tomto se bohužel setkáváme s mnoha zbytečnými chybami, jejichž náprava bývá složitá a finančně nákladná.

Je vhodné topnou soustavu pro provoz s tepelným čerpadlem přizpůsobit, což platí u novostaveb i stávajících domů a stejně to platí pro podlahové topení i pro soustavy s radiátory.

Provedeme optimalizaci topné soustavy – snížíme Vaše provozní náklady na straně spotřeby tepla, aby ho Vaše tepelné čerpadlo nemuselo tolik vyrobit.

Optimálně zkombinujeme tepelné čerpadlo s kotlem na tuhá paliva, teplovodním výměníkem krbové vložky, termickými solárními panely a dalšími zdroji tepla.

K tepelnému čerpadlu Vám navrhneme a instalujeme fotovoltaickou elektrárnu. Kombinace tepelného čerpadla s fotovoltaikou je z dlouhodobého hlediska velmi výhodná nejenom kvůli štědrým dotacím, které momentálně stát poskytuje.

Zhotovíme dálkové ovládání a monitoring pro vaše nové tepelné čerpadlo nebo celý topný systém.

Kontaktujte nás, domluvte si schůzku s technikem...